| 
StardilehtSide meiegaKataloogOskame
RU  
      GSM-Valve
      Perimeetri valve
      Tulekahju (ATS)
      Juhtmeta alarm
      Videovalve (CCTV)
      Võrgu lahendused
      Imperial süsteem
 

Perimeetri valve = rohkem turvalisustperim_pic 

Tänapäeva valve tehnilised vahendid on küllalt mitmekesised ja tervikuna väga efektiivsed. Paraku on kõigil nendel üks väga oluline puudus: need tuvastavad sissetungi signaali alles pärast kurikaela sissetungimist objekti territooriumile.

Selle lihtsaks näiteks on valve-videojälgimissüsteemid. Need süsteemid oma suuremas enamikus on võimelised videoregistraatorite abil üksnes kinnitama sissetungimise fakti pärast seda, kui see on juba toimunud. Sageli rajab kurikael oma arvestused sellele viivitusajale, mis möödub objektile sissetungimise hetkest kuni signalisatsiooni töölehakkamise momendini.

Põhiteguriks, mis määrab mis tahes valvesüsteemi efektiivsuse, on nimetatud ajavahemiku minimeerimine ja selles mõttes on perimeetriliste valvesüsteemide atraktiivsus vaieldamatu. Eksisteerib suur hulk mitmekesiseid perimeetrilisi valvesüsteeme. Tavaliselt soovitatakse neid süsteeme terve rea piirangute tõttu kasutada koos teiste valvesüsteemidega (videojälgimine, valvesignalisatsioon jms) ning siis muutuvad julgeolekuvahendid kõige efektiivsemaks, kuna need katavad üksteise puudusi.

Nagu näitab meie praktika, ei ole liiasusfaktor julgeolekus mitte pahe, vaid mõnikord saab üksnes niiviisi luua tõepoolest töökindla süsteemi.

Perimeetri valvesüsteem vähendab oluliselt kulutusi füüsilisele valveteenistusele.  
  © 2004 - 2022  www.turvalisus.ee  tel.+372 551-66-37